Vacature Agile Tester

Deze vacature delen of later bekijken?

Wat bieden wij jou?

  • Een vast contract, een mooi salaris tussen de €3.400 – €5.250 bruto, 8% vakantiegeld en een goede collectieve bonusregeling oplopend tot 15%.
  • 26 vakantiedagen (en meer naarmate je langer in dienst bent), 8 ontwikkeldagen en 1 vrijwilligersdag.
  • Een vrij te besteden mobiliteitsbudget; leaseauto (incl. tankpas voor binnen en buitenland), OV of eigen vervoer, fietsplan (naast mobiliteitsbudget) met extra bijdrage vanuit ons.
  • Budget van 3000,- (ex. BTW) voor BYOD-regeling en het inrichten van een thuiswerkplek, vergoeding voor internet en telefonie.
  • Een uitstekende pensioenregeling.

Maar er is meer:

A place to be: Een kantoorpand om te kunnen werken en te overleggen met collega’s. We overdrijven niet als we zeggen dat we op een prachtig landgoed gehuisvest zijn, een unieke en bosrijke locatie. Zo midden tussen het groen, op steenworp afstand van de A28 en de A1 met meer dan genoeg parkeergelegenheid.

Omdat we werken om te leven, en niet andersom, is er veel flexibiliteit rondom werktijden en werkplek. 

Wie ben jij?

  • Je bent in het bezit van TMAP/ISTQB en PSM-I certificering.
  • Je hebt minimaal twee jaar ervaring als Tester in een Agile of DevOps omgeving.
  • Je weet wat testen inhoudt en hebt kennis van verschillende soorten functionele en non-functionele testsoorten.
  • Je hebt kennis van of ervaring met testautomatisering, of je wilt je hier verder in gaan verdiepen.
  • Je bent communicatief vaardig en weet wat er nodig is om op verschillende niveaus mensen te koppelen en informatie goed over te brengen.
  • Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift.
  • Als je ergens voor gaat, dan doe je dat met passie en overgave en bent niet bang om als pionier het voortouw te nemen.
  • Je begrijpt goed dat kennis gedeeld moet worden, want samen ben je slimmer. Dit, samen met het sociale aspect, spreekt jou aan.

Interesse?

Stuur jouw CV en motivatie naar werkenbij@praegus.nl.

Heb je vragen of wil je ons eerst wat beter leren kennen?
Neem dan contact op met onze collega, Helai Ahmad / +31(0)618573529.

Ben jij de volgende Praegustator?

Maar waarom dan “Praegustator”? In de Romeinse tijd was de Praegustator dé dappere persoon die het eten van de keizer voorproefde.

Met gevaar voor eigen leven testte hij of het voedsel niet vergiftigd was door een tegenstander van de Keizer. Wij zijn de voorproevers van software, vandaar onze naam Praegus. 

Ben je benieuwd naar onze kernwaarden, check deze dan hier.

Danny Buffing

Na één goed gesprek kreeg ik al een aanbod. Het gevoel en vertrouwen onderling was zo goed dat ik die kans meteen heb gegrepen.
Binnen Praegus is een heel sterk vertrouwen in de werknemers. Ik ben aangedragen door een Praegustator en na het gesprek kreeg ik direct een aanbod. De directeuren vertrouwen ook elkaars mening onderling. Dit leverde mij dus geen tweede gesprek op, maar een mooi aanbod. Ondanks dat ik nog maar net bij Praegus werk, weet ik nu al hoe de (korte) lijnen lopen. Iedereen is direct aanspreekbaar, staat klaar om te helpen en geeft snel duidelijkheid. Daarnaast is humor (en de “kwaliteit” daarvan) iets wat we allemaal gemeen lijken te hebben.
Voor volledige informatie over het verwerken van uw gegevens zie onze privacystatement.

Solliciteer direct!

Neem gerust contact op met onze Helai! Of solliciteer direct middels het onderstaande formulier.

Jouw droombaan is ontvangen

BEDANKT,
JE EERSTE STAP IS GEZET!

We komen zo snel mogelijk bij je terug!

Bekijk hiernaast hoe jouw sollicitatieprocedure verloopt wanneer je jouw droombaan compleet wilt maken. Meer weten over wie we zijn? Klik hieronder.

Onze sollicitatieprocedure.

Na ontvangst van je CV en motivatie kijken wij of je in het functieprofiel bij Praegus past. We doen ons best om je binnen 1 werkdag een reactie te geven.

Het eerste gesprek zal je voeren met een van de directieleden. Als we een wederzijdse klik hebben en samen door willen gaan plannen we een tweede gesprek in.

Dit gesprek vindt plaats met een HR-medewerker en een consultant. Er is ook volop ruimte voor jouw vragen. Als ons enthousiasme na dit gesprek wederzijds blijft, dan kun je spoedig een aanbieding van ons verwachten.

Geweldig, van harte gefeliciteerd! Nu resten ons nog enkele praktische zaken. We zullen de arbeidsvoorwaarden omzetten in een arbeidsovereenkomst die we samen ondertekenen.